Španělský mastin - úvodní stranaŠpanělský mastin - úvod
 
Španělský mastin - vstupte   Mastin espanol - english version

O nás

Můj první španělský mastin, úžasná Nora de Fuente Mimbre, byl ten nejkrásnější dárek k narozeninám. Norinka bohužel nesplňuje podmínky pro uchovnění, ale její první místo v našich srdcích jí už nikdo nikdy nevezme. Okamžitě si nás všechny získala, má úžasný charakter a přesvědčila nás, že španělský mastin je obr s velkým srdcem, neuvěřitelně trpělivý  k dětem, ale zároveň i dobrý hlídač. Zanedlouho k Noře přibyla veselá divoška Uma Tornádo Erben, nikdo přeci nechce být sám :-)… Ještě s námi žije Ydalgo Leon Tornádo Erben a Vacceo de Fuente Mimbre, dál se uvidí :-) (Doufám, že toto nečte nikdo z rodiny :-)
A jak to tak bývá, neodolali jsme štěňátku z našeho prvního vrhu a zůstala s námi naše krásná Aurinka :-)


S láskou a péčí bychom se chtěli věnovat tomuto úžasnému plemenu. Naši pejsci mají k dispozici  zahradu a svůj vlastní domek, jsme s nimi každý den v kontaktu a samozřejmostí jsou  společné procházky a výlety. S některými našimi pejsky navštěvujeme výstavy v ČR, ale i v zahraničí.

Štěňátka budou od nás do nových domovů odcházet socializovaná, čipovaná, odčervená a očkovaná. Samozřejmostí je  mezinárodní cestovní pas, kde je uvedené veškeré očkování a odčervení a následný termín přeočkování. Samozřejmě všechna naše štěňátka mají průkaz původu FCI. Spolu se štěňátkem obdržíte i kupní smlouvu a stručné povídání,jak se o štěně starat. Na naše štěňátka dáváme záruku do 2 let věku, podrobné podmínky záruky jsou uvedeny v kupní smlouvě na štěně.

Upřednostňujeme trvalý kontakt s majiteli našich odchovů. Všem zájemcům,kteří si čekají na štěňátko, posíláme každý týden nové fotky rostoucích štěňátek, případně videa. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo po předešlé dohodě navštívit.

Nabízíme přepravu štěňátka po celém území ČR,ale i do zahraničí.


Tímto chci poděkovat hlavně mému manželovi a celé rodině za obrovskou podporu a trpělivost. Nemalý dík patří také CHS Tornádo Erben za nekonečnou pomoc v začátcích. Poděkování posíláme i do slunného Španělska, panu chovateli F. Torrijosovi, do CHS Fuente Mimbre.
 
VŠEM MÝM ŠPANĚLÁKŮM PATŘÍ DÍK ZA BEZMEZNOU A UPŘÍMNOU LÁSKU…………………..
 
 

© Španělský mastin - chovatelská stanice ULTRA MAXIMA | Mastin espanol

 

 

Webdesign: Jaroslav Erben | Španělský mastin

Optimalizováno pro rozlišení 1200x800. Stránky vznikly 25.10.2011.