Španělský mastin - úvodní stranaŠpanělský mastin - úvod
 
Španělský mastin - vstupte   Mastin espanol - english version

Štěňata

13.11. 2013 se nám narodila štěňátka.

pejsek BALI - Česká republika


pejsek BE HAPPY - Česká republika


fenka BELINDA - Česká republika


fenka BIBIANA - Česká republika


fenka BIANCA - Španělsko - CHS FUENTE MIMBRE


Rodiči našeho vrhu B jsou perfektní představitel plemene Ydalgo Leon Tornádo Erben (HD 0/0) - Světový vítěz 2012, Evropský vítěz mladých 2011, vítěz střední a východní Evropy 2012, český šampion, Interšampion a junioršampion ČR. Je to pejsek s velmi typickou hlavou s vráskami, tmavýma očima, perfektním úhlením končetin a krásným pohybem. Miluje
koupání a v neposlední řadě je to perfektní hlídač. Ydalgo Leon je otcem Světové vítězky mladých z roku 2013. Se svojí mamkou Sofií Sol se v roce 2012 úspěšně zúčastnili 2 velmi početně obsazených výstav ve Španělsku. Na první výstavě byli vybráni jako 2.nejlepší pár výstavy a druhý den byli zvoleni jako nejlepší pár výstavy. Po oba dva dny výstavu posuzovali španělští specialisté na plemeno, pan Carlos Salas Melero a pan Luis Esquiro z chs Trashumancia. Mamkou štěňátek je fenka z naší stanice, Aura Ultra Maxima- HD A, ED A, OCD negative, prozatím splnila titul český junior šampion. Aurinka je vysoká a mohutná fena s velmi silnou kostrou a perfektním bezproblémovým pohybem. Aurinka je již od štěněčího věku neřízená střela a získala si nás svojí přátelskou a něžnou povahou. Miluje všechno živé a hlavně malé děti a štěňátka, se kterými si umí dlouhou dobu hrát a být k nim nesmírně něžná.

V rodokmenu našich budoucích štěňátek je mnoho krásných a typických mastinů , např. nezapomenutelný Druso de la Aljabara, výstavně velmi úspěšná fenka Lois Tornádo Erben, krásná typická fenka Sofia Sol Tornádo Erben, mamka našeho Leona, dále Dalí de la Aljabara, taťka naší Aury, nesmím opomenout Bruta a Uga del Dharmapuri, Penta de las Canadas, Basila Mastifland a mnoho dalších.

Druso de la Aljabara Ydalgo Leon T. Erben Sofia Sol Tornádo Erben Ydalgo a Sofia
Dali de la Aljabara Lois Tornado Erben Uma Tornado Erben
Brutus del Dharmapuri Ugo del Dharmapuri Pento de las Canadas Basil Mastifland
       

Ydalgo Leon Tornádo Erben

Brutus del Dharmapuri

Pento de las Canadas

Tundra del Dharmapuri

Sofia Sol Tornado Erben

Druso de la Aljabara

Lois Tornado Erben

Aura Ultra Maxima

Dali de la Aljabara

Bruno de las Canadas

Ulia de la Aljabara

Uma Tornádo Erben

Ugo del Dharmapuri

Lois Tornádo Erben

Štěňátka budou od nás do nových domovů odcházet socializovaná, čipovaná, odčervená a očkovaná. Samozřejmostí je  mezinárodní cestovní pas, kde je uvedené veškeré očkování a odčervení a následný termín přeočkování. Samozřejmě všechna naše štěňátka mají průkaz původu FCI. Spolu se štěňátkem obdržíte i kupní smlouvu a stručné povídání,jak se o štěně starat. Na naše štěňátka dáváme záruku do 2 let věku, podrobné podmínky záruky jsou uvedeny v kupní smlouvě na štěně.

Upřednostňujeme trvalý kontakt s majiteli našich odchovů. Všem zájemcům,kteří si čekají na štěňátko, posíláme každý týden nové fotky rostoucích štěňátek, případně videa. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo po předešlé dohodě navštívit.

Nabízíme přepravu štěňátka po celém území ČR,ale i do zahraničí.

 

© Španělský mastin - chovatelská stanice ULTRA MAXIMA | Mastin espanol

 

 

Webdesign: Jaroslav Erben | Španělský mastin

Optimalizováno pro rozlišení 1200x800. Stránky vznikly 25.10.2011.